Hayatı boyunca enerjisi sebebiyle garipsenmiş, yeri gelmiş uzaylı gözüyle bakılmış kabına sığamayan, mutluluk dolu ve pozitif enerji insanıdır Özge Çelik.

5 senelik Bankacılık deneyimimin ardından tutkum olan modadan daha fazla uzak kalamayarak kendimi Mağazacılıkta buldum. Fazla enerjim mağazada bile tükenmediği için beni bolca fotoğraf çekip, paylaşımlar yaparken, blog yazarken, seyahat ederken, yemek pişirirken, voleybol oynarken ya da wakeboard yaparken görebilirsiniz.

Hayatta en önem verdiğim şey olan mutluluk nedeniyle çoğu kez Pollyanna olmakla itham edilen ben aslında hayatı Alice tadında yaşayarak hayatta her şeyin mümkün olduğunu önemli olanın kendimizi pozitif tutabilmemiz olduğuna inanıyorum.

Amerika'da yaşama hayaliyle yanıp tutuşan biriyim aynı zamanda. 

Aşık olduğum şeyler aslında saymakla bitmez, ama en büyüğü tek aşkım 1,5 yaşındaki kızım Vegas'tır heralde. Zaten tanısanız sizde çok büyük ihtimalle aşık olursunuz ona:) 

Sonrasında da uçakla seyahat etmek, araba sürmek, çikolata, Frambuaz soslu Cream Caramel Frappucino, ayva tatlısı, Ruffle's peynir-soğan cips, mantı, ayakkabı, takı ve daha neler neler geliyor. 

Daha fazlası için de, sosyal medya kurdu olan beni istediğiniz kanaldan takip edebilirsiniz.

Yepyeni yazılarla, dünyama hoşgeldiniz.