Golden Rose'dan mıknatıslı oje harikası=)


Golden Rose mıknatıslı oje çıkarmış. Eee ben bunu duyar duymaz naparım peki? Tabii ki soluğu en kısa zamanda Golden Rose bulabileceğim bir yerde alırım.

Dün kendime 2 tane mıknatıslı oje aldım. 


Biri lacivert gibi (renk kodu 09) , diğeri de pembe gibi(renk kodu 01) bir renkti. Gibi diyorum çünkü mıknatısı kullandıktan sonra birkaç renk oluyor tırnaklarınızda. Peki acaba nasıl uygulanıyor bu ojeler dedim ve hemen denedim, sizlerle de paylaşabilmek için tabii ki adım adım fotoğraflarını çektim. Gelin bu mıknatıslı ojeler nasıl uygulanıyormuş, sonunda da nasıl bir görüntüye ulaşılıyormuş birlikte bakalım.

Öncelikle bir kat Golden Rose mıknatıslı oje tırnağa sürülür.

Sonra kutunun içerisinden çıkan mıknatıs, tırnağa olabildiğince yaklaştırılır. (Ama kesinlikle değidirmemeniz gerekiyor, çünkü kurumadan hemencecik yaklaştırıyorsunuz bu mıknatısı)

Sonuç mükemmel değil mi? Hem çok kolay bir şekilde uygulanıyor, hem de gerçekten çok güzel gözüküyor.

Daha sonra tüm tırnaklara aynı şekilde uygulama yapıyorsunuz.
Benim gibi tırnaklarda farklılık seviyorsanız, 2 elinizde iki farklı renk uygulayarak daha değişik bir görünüm yakalayabilirsiniz =)


Golden Rose gerçekten mıknatıslı ojeyle, muhteşem bir inovasyon gerçekleştirmiş, şimdi sırada farklı şekiller yapılabilen mıknatısları geliştirmeye kaldı. Zaten Golden Rose yıldızlısını çoktan üretmiş bile, ancak henüz Türkiye’ye gelmemiş. Heyecanla bekliyorum onları da. Yıldızın nasıl göründüğünü de aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

Kısacası bayılıyorum ojelerle yapılabilen bu değişik şekillere, sizde gecikmeden hemen denemelisiniz. 
Ojelerin diğer renklerini bulabileceğiniz ve siparişini verebileceğiniz sitede burada=)
http://www.goldenrosestore.com.tr/mıknatıslı oje


Bravo Golden Rose =)

Ö.