DOLGU TOPUK MODASI

Bu sezon her yerde rengarenk ayakkabıları görüyoruz, zaten sadece ayakkabıda değil her şeyde neon renkler ve cıvıl cıvıl renkler rüzgarı esiyor. Tam benlik bir sezon yani=) Zaten böyle fosforlu, neon renkleri hiç sevmezmişim gibi, bir de bu kadar çok opsiyon olunca gözlerim dönüyor resmenJ

Ayakkabılarda da dolgu topuk furyası başını aldı gidiyor. Ama gerçekten de o kadar rahat ki, moda olması rahatlığının yanında ona bir artı daha katmış oluyor. Hele ki sezon renkleriyle bütünleştirilmiş dolgu topuk ayakkabılara bayılmamak elde değilJ

Bu sezon benim en beğendiklerimi toparlayıp sizlerle de paylaşayım istedim. Buyrun rengarenk dolgu topuk favorilerime:)

Rengiyle gönlümde taht kuran o ayakkabı :)
Aldo her rengini yapmış ayakkabıların=)Steve Madden’da da tam dolgu topuk olmamakla beraber müthiş renklerde ve inanılmaz rahatlıktaki bu ayakkabıları bulabilirsiniz.


Bershka’da aşağıdaki ayakkabı ve benzerlerini bulabilirsiniz. Üstelik Perşembe günü indirime de girdi.
Spor ayakkabıdan vazgeçmem ama topukluyu da çok seviyorum diyorsanız, Marc Jacobs sneakers tam size göre, Isabel Marant gibi gizli topuklu bu spor ayakkabılar da çok güzel değil mi?
 
Tüm bu rengarenk dünyaya uyum sağlamak için renkli çantalar da şart, her markada bulabileceğiniz sevimli çantalarla kombininizi tamamlamayı unutmayın=)


Bu yaz çok renkli geçecek... Yaz kalp kalp kalp :)
Ö.