Bahar 2013 Oje Koleksiyonları

Bahar inceden inceye sıcaklarla birlikte kendini hissettirmeye başladı, başlasın da:)

Bu bahar pastel renklere doyucaz gibi gözüküyor, daha şimdiden her yer mint yeşili, sarı, bebek mavisi, pudra pembesi. Vitrinler bu renklerde hazırlanmaya başladı.Tabi modanın tırnaklara yansımaması da neredeyse imkansız..

Sizin için 2013 baharının oje renklerini toparladım, hangi markalar yeni sezonunda hangi renklere yer vermiş buyrun bakalım:)
Butter bu sezon pastel oje renklerinde beni benden alan ilk marka oldu. Şu renklere bakar mısınız? Şeker gibi değil mi?

Butter ojeleri Douglas'da bulmak mümkün fiyatları da 39 TL'den başlıyor. Tabi gittikçe de artan bir fiyat skalasına sahip, Amerika'dan 8-12 $ arasındaki fiyatlarla satıldığı için insanın içi acıyor burdan almaya:)

Estee Lauder'de pastel renklerle bu sezon raflarda yerini alacak. 

Tekin Acar, Sevil Parfümeri gibi birçok yerde Estee Lauder'e 15 TL'den başlayan fiyatlarla ulaşmanız mümkün. 

Zoya da yine pastel renklerle bahar koleksiyonunu genişletmiş. 
Bildiğim kadarıyla Türkiye'de satışı yok Zoya'nın ama internetten sipariş vermek mümkün, yaklaşık 8 $ fiyatı var. Gitti gidiyorda da 22,5 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. 

Essie'nin pastel renkleri de sezon trendini yakalamış gözüküyor. Essie'yi Bilstore'da dahil birçok yerde bulmanız mümkün, fiyatı da 27,5 TL.

Dior bahar koleksiyonu için çok fazla yeni renk çıkarmamasına rağmen çıkardığı renklerden birkaçı zaten daha da fazla çıkarmasına gerek kalmamış dedirtiyor insana:) Dior ojeler 59 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.
China Glaze yeni koleksiyonunda pastel renklerle birlikte koyu renklere de yer veren markalardan biri olmuş. 

China Glaze ojeler de 18 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor, internetten ulaşmak da çok kolay.

YSL yine pastel ama biraz daha koyu renkleri tercih etmiş. 45 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz bu ojelere de.
O.P.I 'da oje severlerin gönlünde taht kuran markalardan. Yeni sezonda da duru ama güzel renkler var. Fiyatlar da 30 TL civarı. 
Ve ojelerini hem fiyatlarının uygunluğu, hem güzel renk skalasına sahip oluşu, hem de kalıcılığının yüksek olması sebebiyle sevdiğim Pastel'de sıra. Yeni sezon renklerinde o da çok güzel renklerle çıkıyor karşımıza. Fiyatları da 2 TL'den başlıyor:)
 Yeni sezonun renklerini tırnaklarınıza yansıtmayı unutmayın, oje rengi şekerliğinde günler diliyorum sizlere=)

Ö.