KIRMIZI HALI- Cannes Film Festivali 2.Gün ve The Bling Ring Galası

Cannes'da 1.günün tüm detaylarını burada anlatmıştım. 2.gün de çok hareketli geçti. Bakalım 2.gün kim neler giymiş?

Octavia Spencer'ın biraz kilo vermesi şart. Sketch.ten baya farklı bir görüntü çıkmasının sebebi de bu kilocuklar işte. Ama yine de çok seviyorum bu kadını:) Spencer'ın tercihi Tadashi Shaji olmuş.
Freida Pinto'nun 2.gün seçimi Sanchita'dan. Elbisesini çok beğendim. Ayakkabıları da aşkımız Jimmy Choo. Saçı ve kırmızı rujuyla makyajı da bu elbiseyle muhteşem uyum yakalamış.

Cannes'ın 2.gününde beğenmediğim tek elbise Sonam Kapoor'un Dolce Gabbana'sı oldu. Şu allı, güllü, dallı, çiçekli şeyler bitsin gitsinnn!
Zhang Ziyi'nin 2012 sonbahar koleksiyonundan seçtiği Carolina Herrera'sını çok beğendim. Kolye, çantasıyla birlikte görüntü süper!
Zhang Ziyi'nin gündüz giydiği elbise ise kesinlikle Carolina Herrera'sında daha güzel. Gündüz tercihini Giambattista Valli Couture'dan yana kullanmış. Elbisenin modeli,rengi ve ayakkabılarına bayıldımmm.
Fan Bingbing'in 2.günündeki tercihi Elie Saab'dan yana olmuş. Chopard takılarıyla da oldukça sade ve şık. Ama elbisenin uzun kollu oluşuna sinir oldum, straplez olsa ne kadar güzel olurmuş.
Audrey Tautou Yiqing Yin elbise tercih etmiş. Kısa saçın yakıştığı nadir insanlardan biri Audrey Tautou. Elbisesi de ona çok yakışmış.
Ahna O'Reilly ise Cannes 2.gün kırmızı halısındaki favorim. Elie Saab elbisesi ne kadar şık ve zarif! Saçları ve makyajı da mükemmel. 
Veee gelelim The Bling Ring ekibine. The Bling Ring bir grup gencin hayranı oldukları ünlülerin nerede yaşadıkları internetten bularak evlerine girdiği ve eşyalarını çaldığı gerçek bir olayı konu alan Sofia Coppola filmi. 
Soldan sağa: Taissa Farmiga, Israel Broussard, Emma Watson, Katie Chang ve Claire Julian
Filmin galası 2.günde gerçekleştirildi tüm ekip de ordaydı. Gelelim kıyafetlerini incelemeye..Önce ekibin gündüz hallerine bakalım...

Katie Chang Jill Stuart'un 2013 sonbahar koleksiyonundan tercihini yapmıştı. Taissa Farmiga Alberta Ferretti 2013 sonbahar koleksiyonundan siyah kemerli beyaz elbiseyi tercih ederken Claire Julien Balmain'in 2013 sonbahar koleksiyonunda bir elbise tercih etmişti. 
Emma Watsonda Christopher Kane elbisesiyle karşımızdaydı. Ekibin bu hali oldukça sıradan ve sıkıcı! Filmdeki hallerinden sonra bu görüntüyü kabul edemicem:)

Atın o elbiseleri gençler hemen galada giydiklerinize gelelim. 
Claire Julien pudra rengi Emilio Pucci elbisesi, Taissa Farmiga Valentino elbisesi(2013 sonbahar koleksiyonu), Katie Chang Dior elbisesi, Emma Watson da 2013 ilkbahar koleksiyonundan Chanel Couture elbisesiyle kırmızı halıdaydı. Favorim Valentino oldu. Emma Watson'ın elbisesi de mükemmel ama göğüs olmadığı için korkunç durmuş. Ama yine de ekip olarak çok tatlı değiller mi:)
Bugünün kazananı Ahna O'Reilly oldu. Bakalım Cannes nasıl devam edecek:)
Takipte kalın.

Ö.