KIRMIZI HALI- Cannes Film Festivali 3.Gün

Hafta sonu düğün dernek ve gezmeler olunca bayaaa bir kırmızı halı yazısı birikti. Cannes 3.,4. ve 5. gün postlarını bugün postlayabilirsem ne mutlu bana:) 
Fan Bingbing 3.gün kırmızı halıda açık mavi, derin göğüs dekolteli Ulyana Sergenko Couture imzalı elbisesiyle boy gösterdi. Takıları da yine Chopard'dandı. Elbisenin rengine ve sırtına bayıldım ama kol detayı ve derin göğüs dekoltesini çok sevdiğimi söyleyemeyeceğim. 

Doutzen Kroes ise pudra rengi Atelier Versace elbisesiyle göz kamaştırı değil mi sizce de? Ben elbisenin rengine, ince işlerine, duruşuna bayıldım. Tabi poz için bacağı o kadar da açmaya gerek yok yani:)
Eva Longoria 3.gün de Zuhair Murad Couture tercih etmiş, her zamanki gibi ben burdayım diyen ve bariz bir Zuhair Murad tasarımı elbisesi yakışmış ama fazla mutasıp kalmış, ne öyleee? Bu elbiseyi beğenemedim:(
Neyse ki sırttan biraz dekolte vermiş, içimiz rahat edebilir:)
Berenice Bejo Alexis Mabille Couture tasarımıyla karşımıza çıktı. Ama kendisine kırmızı halıya geldiği söylenmemiş galiba. Şu haliyle hiç kırmızı halı şıklığı yok, dislikeee!
Sara Frostier, Giambattista Valli Couture elbisesinin güzel tasarımı sayesinde birazcık da olsa göze çarpıyor ama o saçlar ve korkunç makyajıyla blogda yer bile vermek istemediklerimden oldu. 
Kırmızı halının 3.gününde son olarak da Samantha Barks'ı konuk edelim. Hoş konuk etmesek de hiç kayıp olmaz bizim için. Giydiğin şey Dior olsa da ortaya çıkan şu görüntüyle ben olsam kırmızı halının yakınına dahi yaklaştırmazdım. Oldukça sıradan, sıkıcı ve iç karartıcı!
Bugünün kazananı bence açık ara Doutzen Kroes:)
Cannes 4. ve 5. günde kırmızı halıda bizi neler bekliyor, az sonraaa:)

Takipte kalın:)

Ö,