Pazar Stili #19

Beni twitter.da takip edenler bu haftasonunu en sevdiğim yerlerden biri olan Hip-Notics'te geçirdiğimi biliyorlar zaten. Hip- Notics'i hiç tanımayanınız varsa da şu yazımda detaylıca anlatmıştım:) Hip- Notics'te hiçbir şey yapmadan sadece profesyonelleri izlemek bile insana nasıl bir zevk veriyor... Resmen bende bunları yapmalıyız dedirtiyor insana..
Eee malum Hip-Notics'te olunca da Pazar Stili'ni wakeboard üzerine yazmam kaçınılmazdı. 

Wakeboard yaparken kask giymek, can yeleği takmak gibi zorunluluklar var.. Tabi sporu rahat yapabilmek için wet suit ve şortun kaçınılmaz olduğunu ilk gelişinizden sonra tecrübe ediyorsunuz:)
Gelelim benim wakeboard stilime..
Wet suit ve şort bu kombinin ana parçaları tabii ki:)
Bunun dışında da geriye aksesuar kalıyor zaten:) Daha fazla birşeyle suya giremeyeceğimizi düşünecek olursak:) Hip-Notics her sene o sezon için bu rubber bilekliklerden yaptırıyor, bende bayılaaa bayıla takıyorum:)
Bu sene geçtiğimiz senelere nazaran daha pastel renkler seçilmiş. Ojelerim de suya dayanıklı olması için simli, henüz denemediyseniz pembe bir ojenin üzerine benim yaptığım gibi Golden Rose'un simli pembe ojesini sürebilirsiniz, işte sonuç..
Bu sporun en çok zorladığı uzuvlar kollar! Ya da benim kollarım yeterince güçlü olmadığından bana öyle geliyor da olabilir:) Avuç içleri de eğer eldiven takmazsanız ilk günün sonunda su toplamaya başlıyor ki bunu sonraki gün kaymak istiyorsanız hiç istemezsiniz. Bu nedenle bu kombinin vazgeçilmez diğer aksesuarı da eldivenler..

Veee işte bu sporun ana parçası board.uuu:) Hoş board.umu fotoğraf çekerken ters tutmasam da iiymiş:)
İşte wakeboard stilim de bu şekilde, ama dahası bu sporla hala tanışmadıysanız en acilinden haydi @HipnoticsCable'a:)


Yeni postlarda görüşmek üzere:)

Ö,

Photos by: Zeki Batuhan Tuna