İskoçya Stili No:1

Şu sıralar herkes işe güce başlamış, pazartesi sendromları, toplantılar, acillikten ölünüp bitilen günler geçiçirken ben sonbaharın tadını Edinburgh'da çıkarıyorum. 

Uzun süredir ihtiyaç duyduğum bu tatil tek kelimeyle ilaç gibi geldi bana. Tabi aklında iş güç stresi olmadan, tek derdin bir sonraki gün bu şehrin hangi tarihi yerini keşfedeceğin olduğu için de insanın kendine ayırabileceği bolca zaman oluyor:)
Bu nedenle bir sürü bir sürü stil postu sizi bekliyor olacak:)
Edinburgh'a geldiğimizde bizi güneşiyle karşıladı ama soğuğundan yine de ödün vermiyor, bu nedenle olabildiğince bereli botlu geziyoruz:) 

Antalya'dan dönerken Afyon'da tesadüfen bulduğum bu kalpak tarzı bere o kadar işime yarıyor ki burda:)Edinburgh soğuğu bile işlemiyor..
Tabi montun en kalınını giysem de mekanların içi çok sıcak olduğu için mecbur kat kat giyiniyorum, bu stilde de tercihimi çok severek kullandığım kot gömleklerimden birinden yana kullandım.
 Kışın en sevmediğim yanı kalın kıyafetlerden takılara pek alan kalmıyor olması, yine de kolye ile bu kombine ufak bir dokunuş yaptım. 

Birleşik Krallık'ta değişmeyen bir kural varsa o da bu memleketin yağmurunun hiç bitmediğidir, dolayısıyla da yağmur botları şart oluyor:)

Uzun lafın kısası: burada günler pek güzel geçiyor, dönmesem mi acaba? :)
Yeni İskoçya stilleri için takipte kalın:)

Ö,

Ne giydim: Kot gömlek: Over&Over, Siyah şort- Bershka,  Mont- Zara, Siyah çanta- Zara, Yağmur Botları- Atmosphere, Kolye- Debenhams, Kalpak- Koton

Photos by: Özlem Çelik