Pazar Stili #45

Bu pazarın stili kot ile şıklık yaratmayı sevenlere gelsin:)

Aslında haftasonları topuklu giymeyi tercih edenlerden değilim, ama bir konferansa katıldım haliyle de spor halime azcık şıklık katayım dedim:) 
Kot üzeri beyaz tshirt, gömlek ne giyerseniz giyin oldukça güzel duruyor, üstüme de blazer ceketimi alarak biraz daha spordan uzaklaştım.
Altına da topuklularımı çaktım mı tamamdır:) Hoş yine öyle klasik bir şey giymedim.
Ayakkabımın şeridindeki siyahları ve trenchcoat.umu baz alarak siyah çantayla tamamladım stilimi.
Bu stil benim için tam tak takıştır oldu, gelin hep birlikte bakalım aksesuarlara...Öncelikle kolyelerde birden fazla kolye takarak daha da güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz bende bugün öyle yaptım. Ayakkabımın renkleriyle birebir uyan kolyem ve düz altın zincirli kolyemi birlikte kullandım, tabi bir de hiç çıkarmadığım melek kanadım var. Bugün daha çok altın rengi ağırlıklı takılarımla sahnelerdeydim:)
Değişik yüzüklerle de altın rengi serisini korudum. 


Bilekliklerimde de ayakkabımın rengini yakalamasına dikkat ettim. 

Oldukça eğlenceli bir kombin oldu benim için:)
Yeni stillerde buluşmak üzere,
Takipte kalın..

Ö,

Ne giydim: Ceket- Stradivarius, Beyaz gömlek- ebay, jean- New Look, Ayakkabı- Atmosphere, Çanta-Beymen, Trenccoat- Mango, Melek kanatlı kolye- Kısmet by Milka, Kalpli altın zincir kolye- Opia, Turunculu kolye- Six, Turuncu bileklikler- H&M, Altın rengi kalpli bileklik-Guess, Yüzükle Opia, Saat-American Eagle

Photos by: Cengizhan Şenol

P.S: Deli gibi gecenin köründe yazdım ama evet uyumadan yazmalıyım ki gerçekten pazar stili olsun, p.tesi olunca yazarsam gıcık oluyorum. Evet manyağım:)