80'lerin Çılgın Trendi "Sweatshirt" geri döndü!

Modada bazı parçalar çok klişe olsa da öylesine güzel oluyor ki ona sahip olmadan edemiyorsunuz. Bunlardan biri de Kenzo'nun Kaplan Sweatshirtleri. Daha önce hiç sweatshirt üretmemiş olan Kenzo'nun piyasaya çıktığı ilk iki günde tüm stoklarını tükettiği bu parça marka için de çok önemli bir kırılım noktası oldu. 
Kaplan logolu bu Kenzo sweatshirtler bir çok blogger ve stilistin favorisi oldu geçtiğimiz sene boyunca. Hem sportif hem de şık bir görüntü elde edebileceğiniz sweatshirt.ün kombini de o kadar zor değil. Bu sweatshirt.ü ister etekle, ister şortla, ister topukluyla isterseniz de Converse'le kombinleyebilirsiniz. Bende sizler için Kenzo sweatshirtle birkaç kombin oluşturdum. Bakalım beğenecek misiniz?

While some pieces are too cliché for fashion, you can not stand of not having it. One of them is the Kenzo Sweatshirt with Tiger. Kenzo sold all of its sweatshirt in stock in two days while they never produced sweatshirt before, it was also very important breaking point for the brand. 
These Kenzo Sweatshirts were the favorite of bloggers and stylists for the past year. You can get both sporty and stylish image with this sweatshirt and combining it also is not so difficult. You can both combine it with skirts or shorts or with high heels or Converse. I've created several styles with Kenzo sweatshirts. Let's see if you like it or not? What I was wearing:
Kenzo Sweatshirt
H&M Tutu Skirt
Nine West Wedges
Bershka Short
New Look Boyfriend Jeans
Charlotte Russe Heels
Primark Denim Shorts
Converse Sneakers
Six Earrings and Bracelets

Photo Credit: Nilay Aslan