"Unutulmayan Kadın Grace Kelly" mercek altında!

Dünyanın en zarif kadınlarından ve Oscar ödüllü güzel aktrist Grace Kelly beyaz perdede "Grace of Monaco" filminde Nicole Kidman ile karşımıza çıkıyor. Filmdeki göz alıcı mücevherler Cartier imzalı. Cartier, "Grace of Monaco" filmi için özel bir Grace Kelly koleksiyonu oluşturmuş.

The world's most elegant women and the beautiful Oscar-winning actress Grace Kelly will emerge on the big screen "Grace of Monaco" with Nicole Kidman. Eye catching jewelry of movie is signed by Cartier and Cartier has created a special collection of Grace Kelly for "Grace of Monaco" 
Hem benzerliği hem de oluşturulan güzel stili ile Nicole Kidman Grace Kelly'i beyazperdeye mükemmel bir şekilde taşımış. 

Nicole Kidman have moved Grace Kelly with her similarity in her style to the screen perfectly.


Grace Kelly piyasaya çıktığı ilk günden beri bir çok defileye ilham kaynağı olmasının yanı sıra, ken dine has bir still plan zarif bir kadındı. Her zaman ölçülü, asil, minimal, sade, aynı zamanda dikkat çekiciydi. 

Since the first day of release of Grace Kelly was a source of inspiration to a lot of runway, as well as an elegant woman who has a distinctive style. Always restrained, noble minimal simple and was remarkable at the same time.


Grace Kelly'nin sade stilini, eşarplar, büyük güneş gözlükleri ve büyük şapkalar tamamlamaktadır. Onun gibi görünmek aslında hiç kolay değil. Ama o asaleti siz de doğru parçalarla yakalayabilirsiniz. Yumuşak pastel renkler, yüksek bel kot pantolonlar, kalem etekler, şifon veya ipek bluzlar ve dikkat çekici aksesuarlar kullanarak bu stili yakalamak mümkün.
Sizin için bir "Grace Kelly" stilini mercek altına alarak still oluşturdum. Gelin birlikte bakalım.

Scarves, big sunglasses and big hats are completing Grace Kelly's style. Its actually not easy to look like her. But with the right pieces you can catch that nobility. It is possible to capture this style with soft pastel colors, high waist jeans, pencil skirts, chiffon or silk blouses and noteworthy accessories.
For you I've created a style with spotlighting "Grace Kelly"s style. Let's look at it together.
Style: Burberry Prorsum Shirt, Marc Jacobs Pants, Ralph Lauren Flats, Hermes Kelly Bag, Guerlain Red Lipstick

Stay tuned...

Ö,