STYLEMAN'IN "SMART CASUAL" HALİ

Yeni "Styleman" konuğum bugün smart casual ile karşınızda. Smart Casual, erkeklere belki de en çok yakışan stillerden biri. Çünkü ne bir takım elbise kadar fazla ciddi, ne de eşofman ya da kot kadar spor.  Tolga'nın stylingini oluştururken hem renkli hem de ona yakışan parçalar olması en çok dikkat ettiğim nokta oldu. Modelim de giyinmeyi modayı en az benim kadar sevince çok güzel kareler çıktı ortaya:) 
Stilde, çizgili çorap gibi ince detaylar ise bütünlüğü sağlamaya yardımcı olan noktalar oldu. 
Cihangir'de gerçekleştirdiğimiz çekimde bolca kahkaha attık, poz verdik, Cihangir'in nazik ve saygılı insanlarına bir kez daha hayran olduk ve sonunda da bu kareleri yakaladık. 
Umarım siz de bizim kadar seversiniz. 


My new "Styleman" guest is with you with Smart Casual styling. Smart Casual is one of the most befitting style to men. Because it is not so serious as suits or sport as tracksuits or jeans. While styling Tolga, I pay the most attention to choose both colorful and befitting pieces. Because of my model also enjoys dressing and fashion as much as I do we had amazing shots:) Some details such as striped socks helped to complete integrity of this style. We took plenty of shots, laugh out loud, have posed, admire Cihangir's courteous and respectful people and got this shots at the end.
I hope you like and enjoy like we did.Zara Blue Shirt, H&M Jacket, Koton Jumper, Zara Pants, H&M Socks,  Vakkorama Oxford Shoes, Ramsey Sunglasses

Model: Atilla Tolga Güneş 

Styling and Photos by "Me"

Stay tuned...
Ö,