SUPER HERO "STYLEMAN" IS ON THE BLOG!

Blogda yeni bir köşe ile sizlerleyim :)
Oldum olası süper kahramanları çok sevmişimdir, hep zoru başaran, kararlı, yılmayan halleri bana çocukluğumdan beri ilham vermiştir. Bu nedenle bu köşede de yeni süper kahramanım "Styleman" ile tanıştırayım sizi. 
Bundan sonra "Styleman" bu sayfalarda yerini alacak. Stylingini yaptığım stiller, bize ilham veren stiller gibi bir çok farklı çalışma burada sizlerle olacak. Hep kadın hep kadın nereye kadar ama değil mi? :) Biraz da beylere öneriler verme vakti. 
İlk "Styleman"in konuğu da Zeki Batuhan Tuna. 

I'm here with a new comer in the blog :) 
I always liked super heroes.  Successful, decisive, undeterred status of super heroes has inspired me since childhood. Therefore, let me introduce you my new super hero "Styleman". 
"Styleman" will take place on these pages after today. A lot of different styles will be with you such as styles with my styling or styles which inspire us. It's time for men. It's time to give advices to the guys. 
The first "Styleman" guest is Zeki Batuhan Tuna.

Stylingde ilk dikkat çeken renk taba. Hırkanın dirseğindeki yama detayı, bileklikler, saat ve pantolonun renk uyumu stili güzelleştiren noktalar oldu. 

Noticeable color in this styling is buff. Patch details in the elbow on cardigan, color harmony of bracelets, watches and pants was spots which beautified this style. 

H&M White Shirt, Koton Cardigan, Koton Pants, Lacoste Sneakers, Diesel Wristwatch, Rayban Sunglasses

Model: Zeki Batuhan Tuna

Styling & Photos by: Özge Çelik

Special thanks to Nilay Aslan for finding new name for new part of the blog:)