"GEEK" TSHIRT WITH STRIPED SKIRT

İstifamın ardından hem yeni iş öncesi enerji depolama hem de yaz bitmeden son kez tadını çıkarmak için soluğu Bodrum'da aldım. Bayram öncesi tenhalığıyla huzur veren bir Bodrum karşıladı beni:) Güzel manzarası karşısında da yeni stil çekimleri kaçınılmaz oldu. Önümüzdeki birkaç post fazda dozda "Bodrum" içerir. Benden söylemesi:)
Son zamanlarda spor ve şık parçaların bir arada kullanıldığı stiller en sevdiklerim arasında. Spor bir tshirt ile şık bir stil oluşturmak hiç de zor değil.
Yeni postlar için beklemede kalın:)

Ö,


After I resign from my job and before starting the new one I came to Bodrum for energy storage as well as enjoying last days of summer. Bodrum welcomed us with peace which comes from its emptiness:) It was inevitable not doing photo shoots for new styles with its beautiful scenery. Caution: Next few post will contain overdose "Bodrum".
Recently, combination of sports and stylish items are in my favorite stylings. It is not difficult to create an elegant style with a sport tshirt. Check this out  and stay tuned for upcoming posts.

Ö,


 I was wearing: 
BSL Fashion for Luminaire Tshirt by Lidyana
Sandy skirt- Luminaire by Lidyana
Nine West Heels
By Nidylle Clutch
Guess Wristwatch
Kısmet by Milka Angel Bracelet
Sesuva Gold Bracelets

Photos by: Sevgi Akar