#MBFWI DAY 1 WITH LOONEY TUNES SLIPONS

Pazartesi günü heyecanla beklediğimiz Mercedes Benz Fashion Week İstanbul Karaköy Antrepo'da başladı. 
Bu moda haftasında, sadece katılımcı olmak yerine yeni işime başlamadan önce işin mutfağına da girmek istedim ve İstanbul İletişim ekibinde yer alarak haftaya başladım. Haftamız 12 defileyle oldukça yoğun, tabi kendi defilelerimiz dışında diğer defileleri de takip etmeye çalışırken her akşam eve gelince Vegas'la oynamaya hali kalmayan bir ben var. Ama tabii ki yine de Vegas'ımla oynayıp enerji dolmayı tercih ediyorum:)
Haftaya başlarken ilk gün, önce yoğunluğa bakarak sonraki gün stillerimi belirleyebilmek adına rahat bir stil tercih ettim, bunu da Looney Tunes'lu sliponlarımla yaptım. Defileler arası koşuştururken oldukça da rahat ettim:)


On Monday, Mercedes-Benz Fashion Week began in Karaköy, Istanbul. 
In this fashion week, I decided to work just before starting the new job instead of being participant and began the week with taking place in Istanbul Iletisim team. Our week is quite busy with 12 runway shows, of course, other than our own runway shows we are attending the others as well.  Every evening I came home so tired but of course I get energy playing with my baby girl Vegas :) 
At the beginning of the first day of the week, I wanted to use my Looney Tunes slip-ons and I was quite comfortable while running between fashion shows:) 
I was wearing: 
H&M Shirt
H&M Skirt
Bershka Looney Tunes Slipons
Beymen Handbag
ALDO Bracelets
Mango Leather Jacket
Kısmet by Milka Necklaces