ZOYA İLE NAIL ART ŞENLİĞİ

Yeni işle birlikte inanılmaz bir yoğunluk içine girdim, haliyle alışma süreci bolca çalışmayı, öğrenmeyi gerektiriyor. Bu nedenle uzun süredir post paylaşamamıştım. Artık geri dönüp biriken postları paylaşma vakti:) 
Geçtiğimiz hafta Zoya Türkiye'nin Zorlu Center Hande Haluk Kuaför'de çok keyifli bir etkinliği vardı. Aradan sonra ilk post rengarenk oje dünyasından gelsin.
Dünyaca ünlü, New York Fashion Week sponsorluğu yapabilen tek oje markası ZOYA, İstanbul'da modanın kalbinin attığı yer olan Zorlu Center ve Hande&Haluk Kuaför Zorlu Şubesi işbirliği ile son moda renkleri ve Nail Art sanatını Ceren Ergenekon ile birlikte bir kere daha (Miramay Grup aracılığıyla) sevenleriyle yani ben gibilerle buluşturdu:)


Zoya'yı tanımayanlar için ufak bilgiler aktarayım size. Benim Amerika'dayken favori oje markalarımdan biriydi hatta Türkiye'de neden yok diye de çok üzülürdüm. Neyse ki artık 300 'ün üzerindeki renk seçeneği Zoyalarımız ile tırnaklarda renk cümbüşü yaşanıyor. 2014 –2015 modasına hazırlarken, 5 zararlı/kansorejen etken maddeden (Formaldehit, Formaldehit Reçinesi, Toluen, DBP (Dibutil Ftalat) ve Kamfor) arınmış olan ZOYA, tırnaklara da cıvıl cıvıl renkleriyle kadınların en önemli aksesuarı olan ojeye yeniden hayat veriyor.
Zoya'yı halen denemediyseniz daha fazla geç kalmadan deneyin derim. Özellikle ben heyecanla Pixie Dust serisine gelecek olan yeni kırmızı ojeyi heyecanla bekliyorum. Katalogda bile böyle efsane gözüküyorsa kimbilir elde nasıl güzel duracaktır:)

Zoya ojelerin fiyatını merak edenler için de fiyatı 36 TL. Zoya Türkiye'ye ulaşmanın en kısa yolu www.zoyaturkiye.com 
Bu etkinlikte bir de çoook ilgimi çeken bir stant vardı. Çakralarla ilgili hem detaylı bilgi aldım hem de vücudumda dengeyi bozanın hangi çakram olduğunu öğrendim. 


Hoş kalp çakramın kapalı çıkması pek hoş olmasa da en azından Aveda'nın Chakra özel koleksiyonundan Dengeleyici Vücut Kokularıyla dengeyi az da olsa sağlayabiliyorsunuz.
Zoya'nın renkli dünyasına geç kalmadan siz de adımınızı atın. 
Bu güzel etkinlik için Zoya Türkiye, Miramay Group ve Hande&Haluk Kuaför'e çok teşekkürler:)

PS: Hala kuaförlere güvenemediğimden Ankara'daki kuaförünü bırakmayan ben Hande&Haluk Kuaför ekibinin güleryüzü ve ilgisini görünce denesem mi acabaa? sorusunu sormadım değil. Ama şimdilik düşünme aşamasındayım:)

Bir daha arayı bu kadar açmak yok, yeni postlar için takipte kalın:)

Ö,