2012 DİLEKLERİM =)
Şimdi  2011'in son günlerini yaşıyoruz ya eeeee malum, Santa'dan mı dersiniz Noel Baba'dan mı, Tanrı'dan mı farketmez! Zaman dilek dileme zamanı=) o zaman hemen başlayalım...


İşte benim 2012'den dileklerim( Nasıl sonunu getiricem bilmiyorum ) : 


 - Milli Piyango'da büyük ikramiye bana çıksın, o kadar çok param olsun, o kadar çok param olsun ki böyle deli gibi şımartıyım kendimi, " Har vur, har vur saç, paraları paraları saç, deli gibi deli gibi saç" müziği eşliğinde saçayım paraları. İkramiyenin çıktığını anladığım an pılımı pırtımı toplayıp gideyim hem de kimseye bişey söylemeden,böle şok falan olsun insanlar, gerçi sevdiceklerime söylemeden gidemem, hatta bazılarını da yanımda götürmeden yapamam=)
- İlk dileğim nasılsa bu sene de olmayacak o yüzden diğer dileklere geçebilirim...  Herşeyin başı sağlık tabi, hele benim gibi midesi problemli bir insan için bu pek bi önemli hale geliyoo, Tanrım lütfen midem iyi olsun, ya da hayatımdan beni strese sokacak şeyleri çıkarırsan ben senin yerine mideme iyi bakarım=) 
- 2012'de böle zayıf, taş gibi vücutlu bi hatun olsam=) Balık etlilik de bi yere kadar, hem artık diyet yapmaktan da böghh geldi, ne öle sürekli kalori hesabı, onu yeme bunu yeme, yemeyelim de ölelim mi!?!?! Erkek milleti oh ne rahat, yok selülitmiş yok çatlakmış, hiç bi dert yok heriflerde. Keyfe geeel!  
- Artık brokoli, brüksel lahanası, tere tohumu falan değil de kruvasan, cheesecake, nutella falan kalorisiz olsun=) İstediğimiz kadar yiyelim. 
- "Evoque" diyim gerisini sen anla zaten, benim olsun istiyorum! Sözzz ona çok iyi bakıcam, gözümden bile sakınıcam, valla bak! Arabam değil bebeğim olacak adeta!! - Bu sene bi değişikliğe gidilsin haftaiçi tatil yapalım haftasonu çalışalım. Nassı fikir ama?? Çok mu abes geldi? Milletvekili emekli maaşının 7700 TL'ye çıkarılması garip gelmiyo da bunu mu garipsediniz Allah aşkına=) Valla bence şahane fikir, işçi takımı olarak toplu isyan başlatalım, bakarsınız başarırız=) 
- Bayanlara bir de Regl izni verilsin her ay. Hem bizim hem de diğer çalışanların ruh ve beden sağlığı açısından çok işe yarayacaktır. İşverenlere sesleniyorum, bunu yapın, bakın göreceksiniz performanlarda nassı bir artış olacak=) 
- Bu sene geçen seneyi de aratacak kadar çok gezeyim, öncelikli planlar da Brezilya, Meksika, Arjantin yer alırken haftasonlarına yine İngiltere serpiştirilecek gibi duruyor=) Ayrıca "LAS VEGAS" sız bir sene hayal bile edilemezzz. Bir an önce uçak biletleri alınarak gerçek olmaya başlasınlar
- Artık snowboard yapmayı da öğrensem hiç fena olmayacak, wakeboarddan sonra çok da zor olmaz sanırım ama o kıç üstü düşüşlerle popomun alacağı renkleri düşündükçe tırsmıyo da değilim=) Hem moonboots.umu giyip azcık fiyakalı, fiyakalı gezeyim ortalarda, boşa mı aldık onu da =) 
- Bu sene 100 çift ayakkabım daha olsun, bu 100 çift yetmez oldu. Ama biri bana sponsor olsun bedava olsunn ayakkabılarım. Blahnikler, Choolar, Louboutinler aşşağı Jacobslar, Korslar, Burchler yukarı olsun. Olsun olsun hepsiiii benimmm olsun. 
- Uyku, yemek yeme gibi günlük yaşam saatlerimden büyük kısmını çalan şeyler için bir çözüm bulunsun. Ne biliyim kendimizi bi alete bağlayalım. Eş zamanlanıyor desin, uyku yüklesin, yemek yüklesin falan, zamandan kazanalım. Malum ben hiçbişeye yetişemiyorum. Günler 48 saat de olsa, aylar 60 güne de çıksa yetişmiyor arkadaş=) 
- Işınlanma keşfedilsin. Teknoloji çağı deniyor, herşey de muhteşem teknolojilerden bahsediliyor ama biz hala trafikte sıkışmaktan, yüzlerce kilometreyi kara yoluyla aşmaya çalışmaktan bitap düşüyoruz. Ayyy ne müthiş olurdu, o yüzden ışınlanma gerçekleşene kadar kimse bana gerçek teknolojiden bahsetmesin!=) - Dans etmeyi öğreneyim ( Ne eksiğim var Yok Böyle Dans'takilerden ) 
- Survivor 2012'ye katılayım. Ciddiyim! Senelerdir katılmak isterim ama hiç de harekete geçmemişimdir. Bu sefer artık bir aksiyon alsam fena mı olur? Nihat Doğan'dan sonra belki bende bir Özge Çelik efsanesi doğururum, kimbilir?=) 
- Şimdiye kadar ağzımı yakan sütler dolayısıyla pek de Aşk insanı olamamaktaydım, artık yeni yoğurtlar değil, makul sıcaklıkta sütler istiyorum=) 2012 bana aşk getirsin, ama bu sefer daralmıyım, öle hemen sıkılmıyım, o da beni boğmasın, beni bu deli halimle sevsin. Kıskanç olsun ama abartmasın. Yakışıklı olsun şöyle Çağatay Ulusoy, Mehmet Günsür, Kıvanç Tatlıtuğ tadında ( ama o zaman ben çok kıskanırım sanki, amaaan öle olsun da kıskanması kalsın canım)vs. vs. vs. Tamam anladık, bu dilek bu sene de yalan olur... Napalım artık kısmeet=)  
- Son olarak bu seneki enerjimi koruyayım hatta daha daha daha da enerjik olayım ki, bir sürü çılgınlığa yetsin... 
 Daha yapacak çooook şey var.. 


 Nice mutlu senelere=)  
 Ö.