"Fake Halloween Party"

Bu Cadılar Bayramı’nda, Cadılar Bayramı hafta içine denk geldiği için hafta sonu kutlayalım dedik. Kutlamadan olmuyor yani=) Gecikmeli olarak 3 Kasım tarihinde Sevgi- Berk çiftinin ev sahipliğinde “Fake Halloween Party”i düzenledik. Bakalım partide neler yaptık, nasıl geçirdik bu günü. Öncelikle herkes partiye gerçekten çok özen göstermişti. Ev sahibimiz ev dekoru olsun, yemekler olsun kusursuz bir çalışma yapmıştı=)

Her yer konsepte özel siyah tüllerle kaplıydı.


Yemekler, atıştırmalıklar, kurabiyeler, vb. hazırlanmıştı.
Kısır yapımı biz eve gittiğimizde Nilay tarafından devam ediyordu.

Benim de artık akşama hazırlanmam gerekiyordu. Önce Nilay’ın kostümünün aksesuarlarını bir deneyeyim dedim, işte ortaya çıkan sonuç =)

Neyse kendi makyajımıza dönelim. Yine Cadılar Bayramı konseptine uygun olarak korkunç suratlar yapmayı hedefledik. Bunun için biiir sürü de makyaj malzemesi aldık.  Ama sonuca ulaştığımızda her şeye dedirtecek bir görüntü çıktı ortayaJ

Bakalım nasıl bu sonuca ulaşmışız…Veeeete sonuç.. Başarılı değil mi? J En azından korkunçJ


Tabi kendimi hazırladıktan sonra sırada diğerleri vardı, elimden geldiğince onların da makyajlarına yardımcı oldum ve gerçekten süper eğlenceli renkli karakterlere ulaştık. 

Ve işte son haaaalJ

Geceden karelerle devam edelim…
Her türlü karakterimiz vardı: Cadısından tut, Joker’ine, zombisinden tut Darth Vader’ına, Freddy Krueger’ından tut Kont Draculasına, Geyşasından tut Arap şeyhine…
 
İşte “Fake Halloween Party” de bizler böyleydik…

Olayı abarttık! Sihirbazlığa falan başlayıp, adam bile uçurdukJ

Gecenin sonunda yapması 1,5 saat süren makyajı çıkarmak için çok debelendik ama sonunda başardık, hatta kimse kimseyi bu haliyle tanıyamadı. Hele yeni tanışanlar için “Abi, senin tipin de değişikmiş, kostüm bir ağırlık katıyomuş sana” , “Valla makyajı çıkarınca ne garip geldi senin tipin” gibi cümleler havalarda uçuştu :)

Geceyi Seçmen Şapka’mla tamamladımJ Bana bir Gryffindor olduğumu söyleyip durdu:  “Seni Gryffindor'a yollarım belki, Zamanla olursun aslanın teki, Yiğittir Gryffindor'da kalan çocuklar, Hepsinin yüreği, nah, mangal kadar.”

Vee normale döndükkk…


Son olarak da Digitürk’te yakaladığımız her ne kadar sonunu çok saçma da bulsam “Fena Değil” kategorisinde yer alan “The Cabin in The Woods (Dehşet Kapanı)” filmiyle geceyi noktaladık.

Gerçekten full enerjik, inanılmaz eğlenceli ve bol kahkahalı bir parti geçirdik. İnsanın arkadaşları da kendi gibi deli olunca da bu sonuç kaçınılmaz oluyor tabi…
Seneye Halloween’de görüşmek üzereJ

Ö.