Yazıyorum çünkü...

Yeni yılda aldığım hediyelerin içinde hep defter vardı. Kısacası sevdiklerim bana "Daha çok yaz" mesajı verir gibiydi:) Her yeni defterde mutluluğum daha da artıyordu. Güzel defterlerim aşağıdaki gibiydi.

Onları kütüphaneme yerleştirirken aklıma İskoçya'da gezdiğim mağazalar geldi, özellikle St. Andrews'da gittiğim mağaza kırtasiye ve hediyelik eşya anlamında kendini aşmıştı. Türkiye'de maalesef kırtasiye anlamında her aradığımı bulamadığım için bu mağazaya tek kelimeyle taptım. Bu mağaza Paperchase'di. Ürünleri oldukça renkli ve çeşitli, her türlü ürünü de bulabiliyorsunuz, saatleriniz burada nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz, en azından benim için böyle:) Paperchase'de en sevdiğim ürünleri sizler için fotoğraflamıştım, bakalım beğenecek misiniz?
Konulu ajandalar favorilerim arasındaydı. İçinde de kapak konusuyla alakalı başlıklar ve ünlü kişilerin söylediği sözler yer alıyordu, oldukça ilham verici. 

Özel tarif defterleri de çok eğlenceli, içerisinde çorbalar, makarnalar, salatalar vb. gibi separatörler de yer alıyor.Paperchase maalesef henüz Tükiye'ye gönderim yapmıyor ama yapacağı günü heyecanla bekliyorum. Yine de ürünlerine bakmak isterseniz internet adresi: www.paperchase.co.uk
Türkiye'de ise D&R'da notelook'un defterleri ve benzer eğlenceli defterler bulabilirsiniz. Örneğin unutulmayanlar serisinde Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, Beatles'lı defterler ya da Gone with the wind ve Fight Club gibi kült film afişlerini kapağında taşıyan defterlere sahip olabilirsiniz. 

Yazmak demek, benim için içimi dökmek, deşarj olmak, düşüncelerimi herkesle paylaşabilmek demek. Yazmadan, yazmanın insana ne kadar iyi geldiğini tahmin bile edemez, bilemezsiniz. En kısa zamanda denemeye ne dersiniz?:) Hem güzel bir defter alınca hevesiniz de artıyor benden söylemesi. 

Yeni yazılarda buluşmak üzere,
Takipte kalın.
Ö,