WHAT HAPPENS IN 20S STAYS IN 20S!

Doğumgünüm konusunda ne kadar hassas olduğumu herkes bilir, durum böyle olunca sevdiklerimin doğumgünlerinde de aynı hassasiyete sahip oluyorum. Hele bir de işin içine etkinlik organizasyonu girince heyecanım daha da bir artıyor tabi.
İki arkadaşım "Seda'nın 30. yaş doğumgünü var, napsak ki?" deyince hemen kafada şimşekler çakmaya başladı:) Bir sürü fikirle hemen ortaya bir plan çıktı. Bunun sonucunda da iş bölümüyle doğumgününe hazırlıklar başladı. 
"What happens in 20s stays in 20s" ile başlayan süreçte fikirlerin hayata dönüştürülmesi süreci tabi ki en eğlencelisi oldu:)
Sedoşun yüzündeki gülümseme ise hazırlıkların ardından çok da doğru bir iş yaptığımızı gösterdi:) 
Galiba gerçekten benim en sevdiğim şey yakın bir arkadaşımın da dediği gibi "Mutluluk satmak!" Çünkü birini mutlu ettiğini görmek bu dünyanın en güzel hissi. Bu gece için Gökçe ve Cero'ma da ayrıca teşekkürler. Yeni mutluluklarda buluşmak üzere..

Everyone knows how sensitive I am about my birthday, I'm having the same sensitivity when there is birthday of my loved ones. Especially my excitement rises when there is an event organization.
 When two of my friends asked me "What should we do to Seda's 30th birthday?" my brain started to have flashes for the plan :) A lot of ideas came up immediately. As a result, preparations started with  for the birthday. 
The process which start with "What happens in the 20s stays in the 20s" was the funniest part of transforming ideas come to life.
Smile of Sedoş showed us how accurate was our preparations. And I guess, like one of my friend's saying, my favorite thing in life is "Selling happiness" Because to make someone happy is the most beautiful feeling in this world. Thanks to Gökçe and Cero for this special night. See you at new happinesses...
Partiye katılanlara gecenin başında içinde Alka Seltzer'i, türk kahvesi de olan bir "Hangover Kit" verdik. 
At the beginning of the night we gave "Hangover Kit"including Alka Seltzer and turkish coffee to everyone.Stay tuned,

Ö.