LAWAVANILLA WEDDING & EVENTOldum olası etkinlik düzenlemeye organizasyon yapmaya bayıldığımı beni tanıyan herkes bilir. Herhangi bir organizasyon mu yapılacak, hemen "Özgeeeee" denir. 
Organizasyon işini bir üst aşamaya taşıdığımız bir etkinliğin detaylarını aktarayım istedim sizlere de. En yakın arkadaşlarımdan biri olan Gökçe'yi evlendirdik(bir kale daha düştü:p) ve organizasyonunu da en yakın arkadaşlarımdan bir diğeri olan Sevgi'yle yaptık:) 

Everyone who knows me knows that I love making arrangements to organize the events. When an organization needs to be arranged everyone just shout out my name.
I wanted to tell you the details of an organization that we decided to move it to a higher level. One of my closest friend Gökçe got married (another castle down:p) and we made the organization with another one of my closest friend, Sevgi:)
Organizasyon Lawavanilla Wedding&Event tarafından yapıldı. Peki kimdir Lawavanilla'nın arkasındaki insan? 

Wedding & Event Lawavanilla was made by the organization. So who is the woman behind Lawavanilla?
Sevgi, görüp görebileceğiniz en zevkli, en organize insanlardan biridir. Etkinlik dendiğinde harika yaratıcı fikirleri ve müthiş bir görsel oluşturma kabiliyeti vardır. Uzun süredir hep konuştuğumuz ancak bir türlü denemeye cesaret edemediğimiz girişimciliğe, konfor alanını terk ederek ve bir ogranizasyon firması kurarak adım attı. Tahmin edersiniz ki buna en çok sevinen ben oldum:) 

Sevgi is one of the most tasteful and organized person ever. She has the ability to create amazing visual and great creative ideas when it comes to events. She decided to take a step and leave her comfort zone for entrepreneurship that we were talking but not daring for a long time. As you can imagine I was the most excited about it:)
Artık profesyonel etkinlikler yapabilecektik. Bende şirketin gönüllü çalışanı gibi ilk etkinliğimiz olan düğünün her aşamasında yer almayı ihmal etmedim tabi:) 

Professional activities were in front of us. I didn't neglect to take part in every stage of the wedding as a volunteer worker of the company:)

Tabi diğer yandan size tavsiyem, sakın en yakın arkadaşlarınızdan birinin düğününü organize etmeyin. Niye mi? Çünkü herşey eksiksiz olsun diye çalışırken geceye hazırlanmaya ve fotoğraf çekimine yetişmeye vaktiniz olmuyor. Bu nedenle de hiçbir fotoğrafta yer almıyorsunuz:( Durum ancak şöyle oluyor Before-After şeklinde...

On the other hand, my advice to you is not organizing your one of the closest friends wedding. Because while you are working for everything to be completed, you do not have time to get dressed and ready for photo shoot. Therefore, you do not take part in any photo! This is how it happens as Before-After ...

Gelelim şimdi ilk organizasyonumuzun detaylarına...
Bir kır düğünüydü Gökçe'min düğünü. Doğanın, yeşilin güzelliği ile düğün için hazırladığımız detaylar bir araya gelince gerçekten de müthiş bir düğün organizasyonu çıktı ortaya. Gün sonunda gelin ile damatın yüzleri de halen güldüğüne göre her şey olması gerektiği gibiydi demek ki. Sizi düğünden karelerle baş başa bırakıyorum bakalım beğenecek misiniz?

Let's get into the details of our organization now...
It was a countryside wedding. When details that we prepared for wedding come together with nature and the beauty of green, it became an amazing view.  At the end of the day bride and the groom  still had the smile on their faces which shows us that we did it well and everything seemed as it should be. And now here are the photos of the organization,  I hope you like it:)
 Benzer nikah şekerlerinden size de fenalık gelmedi mi? Özel şeker masamız:)

Didn't you get bored from look a like candies? Here is our special candy table:)Davetiyeler ve menü kartları da 3-dot tarafından tasarlandı. Aklınıza gelen davetiyeleri gerçeğe dönüştürmek için 3-dot'tan iyisi yok:) Üstelik müthiş düğün fotoğraflarınızı da onlara çektirebilirsiniz. Tüm detayları sitesinde yer alıyor. (http://www.3-dot.org)

Invitation and menu cards are prepared by 3-dot. There is no one better than 3-dot, to fulfill your idea of invitation card comes to your mind to reality. You can also work with them for amazing wedding photos. All details are in their web site. Just check it out. (http://www.3-dot.org)
And there are a lot of events waiting for us to organize them as the way of Event owners want them to be:) 
For details you can just check her social media accounts by clicking the links below. 


And her web site will be online soon:)(www.lawavanilla.com) 

Photos by: 
3-dot
Zeki Batuhan Tuna
Ozan Akbaş