RUH HALİNİ DEĞİŞTİR, HAYATIN DEĞİŞSİN!

image.jpg

Ruh halimiz her şeyimiz demek aslında...Modumuzun her daim yüksek olması çok kolay bir şey değil biliyorum ama ben yapabiliyorsam neden herkes yapamasın ki diye düşünüyorum:) Peki bu mod nedir? Nasıl yükselir derseniz gelin bir bakalım:)

Buna önce düşüncelerinizi, bakış açınızı değiştirerek başlayın. Çokca "Amaaan Özge Pollyanna mısın sende?" cümlesini duyuyorum ama bu onun daha ötesinde bir şey. Tamamen bakış açınızı değiştirip bardağın dolu tarafını görmenin sizi ne kadar ileri taşıyacağını fark etmeniz.  Hadi bir dönüp bakalım hayatlarımıza...

İşyerinizde hak ettiğiniz yerde olmadığınızı mı düşünüyorsunuz, gidin paylaşın önce yine bir şey değişmiyor mu o zaman yanlış yerdesinizdir, kendinizi değiştiremiyorsanız bulunduğunuz yeri değiştirin.

Çevrenizdeki insanların hakkınızda olumsuz düşünceleri olduğunu mu öğrendiniz? Ee bi sorun soruşturun bir yerde hata yapmış olabilir misiniz? Yaptıysanız gidin vakit kaybetmeden özür dileyin.  Yapmadıysanız da bırakın konuşsunlar. Hele bir de sizi tanımayan, hayatınız hakkında en ufak fikri olmayan insanların hakkınızda yorumlar yaptığını mı duyuyorsunuz, üstüne bir de canınızı mı sıkıyorsunuz. Yapmayın Allah aşkına hem ne demişler hayat başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğünü kafaya takacak kadar uzun değil. 

Yapmak isteyip de yapamadığınız şeyler mi var? Yapamıyorsanız tek sebebi yine sizsiniz. Harekete geçin. 

Ağlamak istediğinizde ağlayın, nerde olursa olsun. En iyi deşarj yöntemi:)  

Modunuz ne olursa olsun sonunda yüzünüzde gülümsemeyle sonuçlansın... Gülümsemeye başladığınızda hayatın çok daha keyifli ve yaşanabilir olduğunu fark edeceksiniz. 

Ayrıca son zamanlardaki favori şarkılarımdan birinde de dediği gibi "NE YAPARSAN YAP, AŞK İLE YAP!"  

 

image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

Yüzünüzden gülümsemenin eksik olmaması dileğiyle:) 

 

image.jpg

Ne giydim: Oysho tshirt, Bershka şort, Zara babet ve çanta