GNCFEST FESTIVAL STYLE

Bloga ara vermek bana hiç iyi gelmiyor dedim ve aldım bilgisayarımı kucağıma:) Geçtiğimiz hafta GNCFest vardı. Festival'de Inna, Rita Ora ve Pharrel sahne aldı. Bunu duyup da oraya gitmememiz mümkün değildi tabi. 
Festival için en rahatından bir stil ile kendimi İTÜ Ayazağa'ya attım. Jean shortumu beyaz tshirtle kombinleyerek ekoseli gömleğimi de belime bağlayıp festivalin tadını oldukça rahat kıyafetlerimle bolca çıkardım. 
Inna'yı pek dinlemem zaten o yüzden onu geçiyorum ama Rita Ora hele hele Pharrel'in performansı tek kelimeyle muhteşemdi:) 
Stilin detayları da diğer karelerde...
Yeni stiller için takipte kalın. 
Ö,

To give a break is not good for me so I decided to write a post and take my laptop in my lap:) Last week there was GNCFest. Inna, Rita Ora and Pharrel took the stage at the festival. Of course it was impossible to hear and not to go there. 
I threw myself to ITU Ayazaga for the Festival with a style that is most comfortable. With combining my jean short with a basic white shirt and tied plaid shirt around my waist I enjoyed the festival with my comfortable clothes.
I am passing Inna as I am not listening her much, but Rita Ora and especially Pharrel rocked the stage Their performance was totally charming. 
You can check other photos of this style for details... 
Stay tuned for new styles. 
Ö,I was wearing: 
Atmosphere white shirt
Atmosphere jean short
Despicable Me Slipons
Aeropostale Plaid Shirt
ASOS Headband
Accessorize Leaf Necklace
Sesuva Bracelets
H&M Bag

Photos by: Zeki Batuhan Tuna