KIRMIZI HALI- Cannes Film Festivali 4.Gün

Cannes'da 4.gün kırmızı halı daha hareketliydi. Bakalım kimler, neler giymiş?
Lea Seydoux mavi Louis Vuitton elbisesiyle kırmızı halıdaydı. Elbisenin tek beğendiğim yanı bel kısmındaki fiyonk detayı:) Renk geçişleri de güzel olmakla birlikte fazla soluk bence.

Liya Kebede Roberto Cavalli'siyle şık ama sıfır göğüsle elbiseyi taşıyamamış!
Cherly Cole Zuhair Murad 2013 sonbahar koleksiyonundan tercihin yapmıştı. Şarap rengi elbise gerçekten çok yakışmış. Zuhair Murad tasarımları hep böyle dantel, işleme ve otantik esintilere sahip olsa da bu elbise rengiyle ciddi fark yaratmış:)
Sırt kısmı ve dağınık saç modeli de çok güzel olmuş. 
Carina Lau Elie Saab Couture elbisesiyle sade ve şıktı.
Nieves Alveres Ralph&Russo Couture elbisesi içinde çok güzel. Ama o kadar uzun kuyruğa hiç gerek yok yani, göğüs kesimi ne kadar güzel, elbisenin vücuda oturuşu da aynı şekilde ama o kuyrukla cık cık cık olmamış!
Jane Fonda kırmızı halıda adeta parlıyor. Kim der ki bu kadın 75 yaşında diye??
Atelier Versace elbisesi, Versace clutch.ı ve Jimmy Choo.larıyla gören herkesi kendine hayran bırakıyor. Elbisesinin sırt detayı ve elbisesine mükemmel uyan saçlarıyla Jane Fonda gecenin en şıklarından.

3.günün benim en şıkı Doutzen Kroes'in 4.gün için tercihi beyaz Calvin Klein elbiseden yana olmuş.
Saç ve makyajı beğendim. Elbisenin sırt kısmı da süper ama o ayakkabılar ve önden bakıldığında göğüs kısımlarındaki potluklardan hiç hoşlanmadım.
Rooney Mara Christian Dior'uyla oldukça sıradan ve sıkıcı... Etek boyu desen mürebbiye modeli yani!
Solange Knowles'ın Roberto Cavalli seçimi de en az Rooney Mara kadar kötü!
Paz Vega da korkunçlar listeme dahil oluyor bu elbiseyle. Tercihini Stephane Rolland Couture'un 2013 ilkbahar sezonundan yapmış. 
Eva Longoria ise 4.günde Atelier Versace elbisesiyle yine oldukça göz dolduruyor. 
Chopard takıları ve Brian Atwood ayakkabılarıyla favorilerimden. Sırtına ise ayrı bayıldım, bi de bu kadının saçını neyle yapıyorlar arkadaş her maşa mı böyle güzel durur bu kadının saçında. Ben böyle yaptırmaya çalıştığımda Luz Clarita olup çıkıyorum!
Veee 4.gecenin favori ünlüsü benim için kesinlikle Jennifer Lawrence oldu. 
Christian Dior çiçekli elbisesi ve Christian Dior tulumuyla süper olmuş ki bu kızın vücut yapısına da öyle herşey yakışmıyor yani. Elbisesini tamamlayan Jimmy Choo.ları ve doğal görünüm saçı ve makyajıyla süper görünüyor.
Tulum da acaip yakışmış!
Tüm bu kıyafetlerden sonra Jane Fonda ve Cherly Cole arasında kalmış olsam da Cherly Cole az farkla da olsa öne geçti. 
Cannes 5. günle devam ediceeez:)
Takipte kalın:)

Ö,